במחקר קליני שנערך בבית חולים במילאנו, בראשות פרופסור מורו, נמצא כי תינוקות שהוזנו בתחליף חלב פרה-ביוטי של חברת נומיקו, לקו ב- 60% פחות בגרב (אקזמה) ילודים בהשוואה לתינוקות שניזונו בתחליף החלב הקלאסי. גרב ילודים היא תופעה אלרגית שכיחה בקרב תינוקות.
יותר מ- 20% מהילדים לוקים באלרגיות ושיעורן נמצא בעליה מתמדת זה כמה עשורים.
כ- 75% מהתינוקות שלוקים באקזמה יפתחו בעתיד קדחת השחת וכמחציתם ילקו בעתיד בקצרת (אסטמה).
מעבדות נומיקו, בהתבססן על הרכבו של חלב אם, פיתחו תערובת פרה-ביוטית (מזון לחיידקים ידידותיים) המסייעת, בדומה לחלב אם, להתפתחות המערכת החיסונית של התינוק. תערובת זו מוגנת בפטנט.
ממצאי מחקרו של פרופסור מורו פורסמו בגירסת האינטרנט של כתב העת היוקרתי על מחלות ילדים.
עוד על הנקה
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …