נשים שמשתמשות ברפואה אלטרנטיבית וברפואה משלימה בתקווה להרות יכולות להקטין את סיכויי ההצלחה שלהן, כך טוענים חוקרים.מחקר שנערך בדנמרק בחן יותר מ- 700 נשים שעברו טיפולי הפריה חוץ גופית במשך כשנה. החוקרים מצאו שנשים שניסו תחילה שילוב של טיפולים אלטרנטיביים כמו רפלקסולוגיה, דיקור או ארומתרפיה, היו מועדות ב- 30% פחות להשיג הריון מוצלח בהפריה החוץ גופית שבוצעה לאחר מכן.עורכי המחקר אומרים: עד שלא יוכח אחרת, הדבר הטוב ביותר הוא לייעץ לזוגות שרוצים להרות שלא להשתמש בטיפולים אלטרנטיביים בעת ביצוע הפריה חוץ גופית.עוד על פוריות האישה
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …