מומחים טוענים שקיים סיכון קטן להתפתחות סרטן הריאות בקרב אנשים שבתיהם חשופים לרמות גבוהות מהמומלץ של גז רדון.רדון הוא גז רדיואקטיבי שנמצא באלפי בתים. כתוצאה מ- 20 מחקרים חדשים שהקיפו עשרות אלפי חולי סרטן הריאות ברחבי העולם, הגיעה ועדה מדעית של האום לבדיקת השפעות של קרינה אטומית למסקנה שחשיפה ביתית לקרינת רדון מגבירה במעט את הסיכון לסרטן הריאות.לאור הדוח החדש של האום סביר להניח שההמלצות על רמות מקסימאליות של גז רדון בבתים ישונו. יושב ראש הועדה המדעית, וולפגנג וייס אומר: עד עתה, גז רדון נחשב כסיכון בריאותי שאף אחד לא הסכים להתייחס אליו. הסיכון שקיים אפילו מרמות נמוכות של רדון בבתים הוא קטן אך הוא אמיתי.עוד על סרטן
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …