מדענים טוענים שקיים כנראה קשר בין קרינה בעוצמה נמוכה לבין הסיכון למחלת לב.הקשר בין קרינה בעוצמה גבוהה למטרות ריפוי של סרטן לבין הסיכון למחלת לב מתועד היטב. במחקר, שהתפרסם בכתב העת היוקרתי לנצט, טוענים המדענים שגם חשיפה למינונים נמוכים של קרינה יכולה להוות סיכון למחלת לב.הדברים נאמרו על אף שהמדענים מודים שקיימות בעיות רציניות להערכת ההשפעה של קרינה בעוצמה נמוכה והפרדת השפעה זו מגורמי סיכון אחרים למחלת לב. עוד טענו החוקרים שהסיכון למחלת לב שמקורה בקרינה קטן יותר ממחלת סרטן שמקורה בקרינה.עוד על מחלות לב
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …