נשים נוטות לשימוש בקונדום באותה המידה כפי שהן נוטות ליטול גלולה למניעת הריון, כך עולה מסקר שנערך בבריטניה.סקר אחרון של הלשכה הלאומית לסטטיסטיקה בבריטניה מצא ש- 25% מהנשים מתחת לגיל 50 שנים משתמשות בקונדום. זהו שיעור דומה לשימוש בגלולה למניעת הריון כדרך להימנע מהריון בלתי רצוי.ככלל, הסקר שהקיף 2,557 גברים ונשים, מצא ש- 75% מהנשים מתחת לגיל 50 שנים משתמשות באמצעי מניעה. בעוד שנשים צעירות נוטות להעדיף את הגלולה או קונדום לגבר, נשים מבוגרות יותר לוקחות בחשבון אפשרות של עיקורן או עיקור של בן זוגן.
עוד על פוריות האישה עוד על פוריות הגבר
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …