צורת גופה של אישה נקבע על-ידי הגנים שלה ולא על-ידי תזונתה, כך נטען במחקר חדש.צוות מחקר מאוניברסיטת אדינבורו שבסקוטלנד בחן את מדד מסת הגוף וצורת הגוף (מבנה דמוי תפוח או מבנה דמוי אגס) של כ- 250,000 נשים.המדענים מצאו, לאחר שערכו הצלבה עם ה- DNA של הנשים, הבדלים מוחשים ב- 18 מקטעים של הגנום, שהם מאמינים שאחראים לכך שכמה נשים כבדות יותר ללא קשר למה שהן אוכלות.דר גים וילסון, שהוביל את המחקר, אומר: הדבר החשוב הוא שטיפולים קיימים לשינוי אורח חיים אינם עובדים למעשה, ועינינו הרואות את היקף המותניים המתרחב ללא הרף, כך שתובנות חדשות של הביולוגיה שמחקרים מספקים עומדות להיות קריטיות לפיתוח גישות טיפול חדשות. אפשר להשתמש בממצאים לפיתוח תרופה שתשפיע על הגנים שאחראים לתחושת רעב שתהיה לה השפעה על הפחתת רמות התיאבון.
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …