פרופסור רוברט אדוארדס, מאוניברסיטת קיימברידג שבבריטניה, שסייע בפיתוח טיפולי הפריה חוץ גופית (IVF) זכה בפרס נובל לרפואה. פרופסור אדוארדס החל את מחקרו פורץ הדרך בשנות ה- 50 של המאה הקודמת, שהוביל להולדת ילדת המבחנה הראשונה בשנת 1987.וועדת הפרס ציינה: חזונו של פרופסור אדוארדס הפך למציאות שהביאה שמחה לאנשים עקרים בכל רחבי העולם. הישגיו הפכו את הטיפול בעקרות, שפוגעת ביותר מ- 10% מהזוגות בעולם, לאפשרי.ילדת המבחנה הראשונה בעולם, לואיז בראון אומרת: יש בנו הערכה עצומה וחיבה לפרופסור אדוארדס ואנו שולחים לו ולמשפחתו את ברכתנו הלבבית.עוד על פוריות האישה עוד על פוריות הגבר
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …