אימהות שפעילות מבחינה גופנית במהלך ההריון הן בעלות סיכוי רב יותר לתינוקות פעילים, כך נטען במחקר חדש.לאחר שחקרו רמות פעילות גופנית בקרב ילדים בני 11-12 שנים, מצאו המדענים מאוניברסיטת בריסטול שבבריטניה מתאם מסוים לרמת הפעילות של האם בעת ההריון.גם לעונה בה נולדו הילדים היתה השפעה על רמת פעילותם. ילדים שנולדו בין הקיץ לחורף היו פעילים יותר מילדים שנולדו באביב.כדי לקבוע את רמת כושרם של הילדים הוצמדו להם מכשירי מדידה במשך 7 ימים והוריהם נתבקשו לענות על שאלון בקשר לבריאות ולאורח חיים מההריון ועד לזמן ביצוע המחקר.במחקר, שהתפרסם בכתב העת של האגודה הבריטית לרפואה, טוענים המדענים שמן הממצאים עולה שילדים הם פעילים במעט יותר אם הוריהם היו פעילים בתחילת חייהם. החוקרים טוענים שלא סביר הוא שגורמים ברחם השפיעו, אלא שנשים שהיו פעילות במהלך ההריון נותרו פעילות אחריו, דבר שהשפיע על רמת הפעילות של ילדיהן.עוד על הריון עוד על פעילות גופנית
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …