יש עליה של 100% בשכיחות של בעיות רגשיות והפרעות התנהגות בקרב ילדים משנת 1930, כך מזהיר מחקר חדש.כ- 10% מן הילדים לוקים בהפרעה נפשית ברמה בעלת משמעות קלינית שמבטאת בחוסר אמפטיה, בהעדר מוטיבציה וביכולת נמוכה לשלוט ברגשות ולפתח מיומנויות חברתיות.מסבירה דר קלייר טיקל: החוסרים בבריאות הרגשית של ילדינו ונערינו מחבלת ביסודות קיומנו כחברה. אנו קוראים לקובעי המדיניות להתמודד עם הבעיה ולא להסתירה. הדגש חייב להיות על שינוי בגישה החברתית שתביא בעקבותיה לרכישת מיומנויות חברתיות ולשיפור ההערכה העצמית. אנו חייבים זאת לדור הבא.
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …