אנשים שמנקבים את לשונם ומצמידים לה עגיל יכולים להגביר את הסיכון לרווחים בין השיניים, כך נטען במחקר חדש.צוות מחקר מאוניברסיטת בופאלו שבארהב מצא שאנשים יכולים לגרום להתפתחות רווח בין השינים על-ידי גלגול חוזר ונשנה של העגיל שהוצמד ללשונם.במחקר, שהתפרסם בכתב העת לאורתודנטיה קלינית, אומרת החוקרת הראשית, דר סאוסן טבה: התנועה המתמדת של העגיל דוחקת את השיניים. זה הגיוני לגמרי שדחיקה מתמשכת של העגיל אל השיניים, כל יום וללא הפסקה, תגרום להן לזוז או ליצור רווחים ביניהן. הפיתוי לשחק בפה עם העגיל הוא עצום ומחירו יכול להיות תוכנית שיקום מלאה לשיניים שתעלה הון רב.
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …