ללא קשר להיות האם לוקה או לא בסוכרת, רמות גבוהות של סוכר בדם בעת הריון, הופכות את הסיכון לבריאותו של התינוק לגבוה יותר, כך נטען במחקר שבחן יותר מ- 23,000 נשים הרות בתשע ארצות. ממצאי המחקר יובילו, כנראה, לניטור קפדני יותר של רמות סוכר בדם בעת הריון ובייעוץ תזונתי ממוקד לשמירה על רמות תקינות של סוכר בדם.ממצאי המחקר הוצגו בכנס המדעי של אגודת הסוכרת האמריקנית שנערך בשיקגו. לפי ממצאי המחקר עולה שקיים קשר הדוק בין רמות גבוהות של סוכר בדמה של האם לבין:• תינוקות הנולדים גדולים מן הרגיל.• צורך לניתוחים קיסריים בלידה הראשונה.• רמות נמוכות של סוכר בדם ורמות גבוהות של אינסולין בקרב הילודים (סיכון מוגבר ליתר לחץ דם, סוכרת והשמנת יתר מאוחר יותר).המחקר נערך בארצות הבאות: אוסטרליה, ברבדוס, בריטניה, קנדה, הונג קונג, ישראל, סינגפור, תאילנד וארהב. בעולם המערבי כ- 5% מן הנשים ההרות מפתחות סוכרת הריון.עוד על הריון עוד על סוכרת
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …