המרכז הלאומי לבקרת מחלות מדווח כי בודד לראשונה, בחורף זה, נגיף שפעת בישראל (מסוג B). הנגיף בודד מחולה בבית החולים תל השומר אשר חזר מבלגיה לפני כחודש. לא חל שינוי משמעותי בתחלואה דמוית שפעת ושיעורה נותר נמוך. גם ברחבי העולם המערבי (אירופה וארהב) שיעור התחלואה דמוית שפעת נותר נמוך ובודדו מספר זעום של נגיפי שפעת, כולם מזנים שיש להם מענה בחיסון המומלץ על-ידי ארגון הבריאות העולמי לחצי כדור הארץ הצפוני.
עוד על שפעת
תחזית השפעת לחורף 2006-2007
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …