מעשנים ייגמלו מעישון בגלל דאגה לבריאותן של חיות המחמד שלהם יותר מאשר חשש לבריאותם, כך נטען במחקר חדש.במחקר נטען שסביר יותר שבעלי חיות מחמד יפסיקו לעשן לתועלת חיות המחמד מאשר לתועלתם הבריאותית. החוקרים שאלו את בעלי חיות המחמד על הרגלי העישון שלהם ועל השפעות עישון סביל. כמעט שליש מהמעשנים אמרו שידוע להם שהעישון מזיק לבריאותן של חיות מחמד וזו סיבה חשובה להיגמל מעישון.ממחקרים עולה שעישון פסיבי קשור בחיות מחמד בסיכון לסרטן הריאות, אלרגיות, מחלות עיניים ומחלות עור וקשיי נשימה.
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …