שתיית יין אדום יכולה להפחית את הסיכון לסרטן הריאות בקרב גברים, כך נטען במחקר חדש.במחקר, שהתפרסם בכתב העת לסמנים ולמניעה של סרטן, נטען שמי ששותה כוס יין או שתיים ביום מפחית את הסיכון לפתח סרטן הריאות ב- 60%.דר צון צאו שהוביל את המחקר אומר: רכיב האנטיאוקסידנט שביין יכול להגן מפני סרטן הריאות, במיוחד בקרב מעשנים.במחקר נבדק מידע שנאסף אודות 84,170 גברים בני 45-69 שנים. החוקרים מדדו השפעת בירה, יין לבן, יין אדום ואלכוהול על הסיכון לסרטן הריאות. לאחר שנטרלו השפעות של גורמים אחרים הגיעו החוקרים למסקנתם.
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …