מדענים בסקוטלנד פיתחו מערכת אור שתוכל לסייע במאבק בחיידקי בית חולים כמו MRSA ו- C.DIFFICILE.שיטת החיטוי הסביבתי באור שוטפת את האוויר והמשטחים החשופים לקשת צרה של טווחי אור באורכי גל נראים.פרופסור גון אנדרסון שפיתח את השיטה מסביר: האור מגרה מולקולות שנמצאות בתוך החיידקים. דבר זה מייצר כימיקלים שהם קטלניים לחיידקים שונים אך אינם מזיקים למטופלים.משמעות הדבר היא שבתי חולים יוכלו להשתמש בשיטה כדי לחטא באופן מתמשך מחלקות אשפוז וחדרי בידוד.
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …