שיטה חדשה של טיפול בגנים המשתמשת בנגיף בכדי להגיע לתאי גידול סרטני פותחה על-ידי מדענים במכון למחקר הסרטן בבריטניה.בשיטה החדשה שנקראת GDEPT משלבים תרופה ומשתמשים בנגיף הנכנס לפעולה כאשר הוא נתקל בגידול סרטני. הנגיף מיצר חלבון שמשמיד תאי סרטניים בלבד ואינו פוגע בתאים בריאים.אומרת החוקרת הראשית פרופסור קרולין ספרינגר: שיטה מתוחכמת זו היא יעילה ביותר. היפה בגישתנו הוא שתאי הסרטן יושמדו הן על-ידי הנגיף והן באמצעות התרופה. כאשר התרופה נכנסת לפעולה יש לה בונוס נוסף היא גורמת לנגיף ליצר יותר חלבון שבתורו משפעל את התרופה וחוזר חלילה.עוד על סרטן
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …