במחקר חדש נטען שנשים שלקו במחלת לב מועדות יותר למות, כנראה בגלל שהמחלה תוקפת אותן מאוחר יותר בחיים מאשר את הגברים.במחקר, שהתפרסם בכתב העת הבינלאומי לגיל המעבר, נמצא שנשים שעברו התקף לב מועדות יותר למות במהלך חודש ימים לאחר ההתקף מאשר גברים.החוקרים אף מצאו שנשים תקבלנה טיפול פחות יעיל מזה שניתן לגברים, כולל תרופות תקניות למחלת לב ובדיקות שונות לקביעת היקפה של הבעיה בליבן.עורך המחקר, דר גאי לויד אומר: נשים שלקו במחלות לב נמצאות בהערכת חסר ובחסר טיפולי. השיטות הנוכחיות לניטור מחלות לב בנשים, כמו בדיקת לב במאמץ גופני, נכשלות הן בקביעה מי נמצאת בסיכון והן בחיזוי על סיכויי הישרדות.עוד על מחלות לב
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …