גברים שחשים זעם באופן סדיר למשכי זמן ארוכים מועדים יותר להיות בעלי בריאות לב לקויה, כך נטען במחקר חדש.במחקר, שהתפרסם בכתב העת של הקולג האמריקני לקרדיולוגיה, נמצא שגברים בריאים שחווים באופן סדיר פרצי זעם מועדים ב- 19% יותר לפתח מחלת לב כלילית.גברים שכבר לקו במחלה וחווים זעם נמצאו כמועדים ב- 24% יותר לחוות אירוע שלילי בדמות התקף לב או שבץ.דר יואיצי צידה, מאוניברסיטת קולג בבריטניה שערך את המחקר, בחן 43 מחקרים שבדקו קשר אפשרי בין זעם לבין מחלת לב כלילית.אומר דר צידה: הקשר המסוכן בין זעם ועוינות לבין אירועי מחלת לב כלילית היה גדול יותר בגברים בריאים מאשר בנשים בריאות. דבר זה מחזק את ההשערה שהצטברות של תגובות עקה בחיי יומיום היא בעלת השפעה גדולה יותר על מחלת לב עתידית בגברים.עוד על מחלות לב
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …