נשים שחוות דיכאון במהלך ההריון מועדות יותר ללדת לפני הזמן מנשים שאינן חוות דיכאון במהלך ההריון, כך נטען במחקר חדש.במחקר שארך כשנתיים נטלו חלק 791 נשים הרות מאזור סן-פרנסיסקו שבארהב. נמצא ש- 41% מהנשים דיווחו על תסמיני דיכאון קלים או חמורים. 60% מהנשים שדיווחו על תסמינים חמורים ילדו לפני השבוע ה- 37 להריונן.דר דה-קון לי שהוביל את המחקר אומר: מחקר זה מאושש ממצאים קודמים שמצביעים על כך שדיכאון במהלך תחילת ההריון פוגע בתפקוד המערכת ההורמונאלית וכתוצאה מכך בתפקוד השליה. לשליה תפקיד חשוב בשמירת תקינות ההריון ובקביעת הופעתם של צירי לידה.עוד על דיכאון עוד על הריון
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …