גז שמיוצר על-ידי חיידק במעיים יוכל לסייע בקידום טיפול במחלות כלי דם, כך נטען במחקר חדש.מדענים באוניברסיטת מרילנד שבארהב מצאו שלגז סולפיד מימן יש תפקיד בויסות לחץ דם, דבר שעשוי לסלול דרך לתרופות חדשות.דר סולומון שניידר שהוביל את המחקר אומר: כעת כשאנו יודעים שלסולפיד מימן יש תפקיד בויסות לחץ דם, זה יכול להיות אפשרי לייצר תרופות שיגבירו את היווצרותו כחלופה לתרופות הקיימות כיום ליתר לחץ דם. הגז מיוצר על-ידי אנזים בכלי הדם ויש לו השפעה מרגיעה על כלי הדם, דבר שמוביל לירידה בלחץ הדם.סולפיד מימן הוא גז דליק שיש לו ריח רע של ביצים סרוחות.עוד על יתר לחץ דם
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …