קיים הבדל ברור בין גברים לנשים בהעדפותיהם בין סוגי המזון השונים, כך נטען במחקר חדש.במחקר שבחן יותר מ- 14,000 מבוגרים בארהב נמצא שגברים נוטים יותר להעדיף אכילת בשר ועוף בעוד שנשים נוטות להעדיף אכילת פירות וירקות.החוקר הראשי, דר שיפראו אומר שזהו המחקר המקיף ביותר על השפעת הבדלי מגדר על הרגלי אכילה וטוען שהממצאים צריכים לשמש את רשויות הבריאות במאמצי ההסברה שלהם על תזונה בריאה.פרופסור גיין וורדל מאוניברסיטת קולג בבריטניה אומרת בתגובה: אני חושבת שהמגמה מתחילה להשתנות כפי שהיחסים המגדריים משתנים. לדור הישן הייתה תפיסה מוצקה שבשר הוא עבור גברים, אך פחות ופחות סטריאוטיפים מגדריים כרוכים כיום באכילת המבוגר וציפס למשל, שנראים יותר ויותר בצלחתם של כולם.עוד על תזונה
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …