במחקר חדש נטען שגברים שחווים בעיות זקפה בגיל צעיר מועדים פי 2 לפתח מחלת לב בהשוואה לגברים שלא חוו בבעיות בזקפה.החוקרים ממאיו קליניק בארהב מצאו שגברים שחוו בעיות בזקפה היו בעלי סיכון מוגבר ב- 80% למחלת לב, שגבר אף יותר בקרב גברים בני 40-49 שנים.המחקר מתבסס על מעקב בן 10 שנים אחר יותר מ- 1,400 גברים ופורסם בכתב העת של מאיו קליניק. דר גניפר סט-סאוור, מעורכות המחקר אומרת: הסיכון הגבוה ביותר למחלות לב וכלי דם היה בקרב הגברים הצעירים יותר. בקרב גברים קשישים יותר, בעיות בזקפה מנבאות פחות על התפתחות בעתיד של מחלת לב.בעיות בזקפה שמוכרות גם בשם אין-אונות, שכיחות בקרב כ- 10% מהגברים ויש להן גורמים גופניים ונפשיים כאחד. קיימות מספר אפשרויות לטיפול בבעיה ורוב הגברים שואבים מהן תועלת.עוד על אין-אונות עוד על מחלות לב
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …