הסיכון ללקות בדיכאון הוא הגבוה ביותר בגיל 44, כך טוענים מדענים במחקר חדש.כשני שלישים לערך מהמבוגרים חווים דיכאון בשלב כלשהו בחייהם, ברוב המקרים זהו דיכאון קל שחולף לאחר כמה שבועות.מחקר שנערך באוניברסיטת וורוויק שבבריטניה ואוניברסיטת דרטמות שבארהב בחן מידע אודות 2 מיליון אנשים ומצא שגברים ונשים כאחד הכי מועדים לחוות דיכאון בגיל הביניים.אומר החוקר הראשי, פרופסור אנדריו אוסוולד: מן הממצאים עולה שלאדם הממוצע בעולם המודרני, הירידה בבריאות הנפשית ובשמחה היא איטית, ולא מתחוללת באופן פתאומי בשנה אחת. רוב האנשים יוצאים מתחושת הנמיכות בשנות ה- 50 לחייהם, ובהגיעם לגיל 70 הם נוטים להיות שמחים ובריאים נפשית כמו בני 20 שנים. עוד על דיכאון
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …