חוקרים מצאו שנשים שמעשנות מועדות יותר לסבול מאקנה מאשר נשים שאינן מעשנות.חוקרים מהמכון הדרמטולוגי סן-גליקנו שברומא בחנו את השפעת העישון על עורן של 1,000 נשים בנות 25-50 .במחקר, שהתפרסם בכתב העת הבריטי לדרמטולוגיה, מצאו החוקרים שרק 10% מהנשים שאינן מעשנות לקו באקנה בעוד שאחוז הלוקות באקנה בקרב המעשנות עמד על 42%.בנוסף נמצא שמעשנות שלקו באקנה בגיל ההתבגרות היו מועדות פי 4 יותר ללקות באקנה בבגרותן מנשים שלא עישנו אך לקו באקנה בגיל ההתבגרות.דר ברונו קפיטניו שהוביל את המחקר אומר: רמות פצעי האקנה הלא דלקתי, שמתאפיינים בנקבוביות סתומות עם ראשים לבנים וכיבי קטנים היו גבוהות במיוחד בקרב המעשנות. חשוב שנדע את השפעות העישון על בריאות העור. עוד על אקנה
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …