מומחים מזהירים שנשים הרות שממשיכות להשתמש בנעליים בעלות עקבים גבוהים מסכנות את רגליהן.לורין גונס מאגודת הכירופודיסטים בבריטניה טוענת שנשים מסתכנות בנזק ארוך טווח למפרקיהן ולגידיהן אם אינן מוותרות על שימוש בנעלים בעלות עקבים גבוהים בעת הריון.לורין גונס מסבירה: תוספת המשקל והשינויים ההורמונאליים בעת הריון הם בעלי השפעה עצומה על הגוף. שרירים ורצועות בגוף מתרככים ומתמתחים בגלל עלייה ברמת ההורמון רלקסין, דבר שגורם לרגלים להיות מועדות יותר לנקעים ולקרעים ברצועות על בסיס יומי.בנוסף מציינת המומחית שעקבים גבוהים משנים את תנוחת הגוף וגורמים ללחץ מתגבר על הגב והרגליים, שכבר נמצאים בעומס רב בגלל ההריון.
עוד על הריון
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …