מומחה בריאות מזהיר מפני הקשר בין צריכת אלכוהול לבין סיכון לסרטן הכבד ולסרטן המעי הגס.דר רייצל תומפסון, מהקרן העולמית לחקר הסרטן טוענת ששתי מנות אלכוהול ביום יכולות להגדיל את הסיכון לסרטן המעי הגס ב- 18% ואת הסיכון לסרטן הכבד ב- 20%. פירוש הדבר הוא שצריכת כוס גדולה של בירה ביום או כוס גדולה של יין מגבירות את הסיכון.דר תומפסון אומרת: כשלוקחים בחשבון כמה מקרים של סוגי סרטן כאלה מאובחנים בבריטניה בכל שנה, ברור ששתייה של אפילו כמויות קטנות יחסית של אלכוהול גורמות להבדל משמעותי. על אף ההוכחה המוצקה, רוב האנשים אינם יודעים שאלכוהול מגביר את הסיכון לסרטן ועלינו להביא את המסר לידיעת הציבור.עוד על סרטן
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …