כולנו יודעים שפעילות גופנית טובה לנו. אבל למה בדיוק היא טובה לנו? איזו השפעה יש לפעילות גופנית על תאי הגוף ורקמותיו?צוות מחקר בקנדה בוחן שאלות אלו ושאלות נוספות כמו, מה עלינו לדעת כך שנוכל להשתמש בפעילות גופנית ביתר יעילות כדי להיאבק במחלות כרוניות כגון: ארטריטיס, סוכרת ומחלות לב? מהם הגורמים החברתיים והפיסיולוגיים שמונעים מאנשים לעסוק באימון גופני או במשחקי ספורט?בחמש השנים הבאות יבחן המכון לחקר הבריאות בקנדה שאלות אלו ושאלות נוספות שקשורות בפעילות גופנית.דר גיין אובין שמנהלת את המחקר אומרת: האוכלוסייה בקנדה מזדקנת ועומס המחלות הכרוניות עולה. ברצוננו להפחית את העומס ולשפר את הבריאות ואיכות החיים של תושבי קנדה בכל הגילאים באמצעות מחקר שיגדיל את הבנתנו את הקשר בין פעילות גופנית, תנועתיות ובריאות.עוד על פעילות גופנית
אולי יעניין אותך...
זקפה רפה – אין אונות – אימפוטנציה גרסת 2021 משל ונמשל
זקפה רפה 2. זה היה בשלהי שנת 2012 (ב- 26.11.12 ליתר דיוק). בעקבות עוד מבצע …